manyetik Kapatma Sistemi 

Ankara Apartman Kapısı İmalat Sanayi
MANYETİK kAPATMA SİSTEMİ

MANYETİK kAPATMA SİSTEMİ

Apartman kapısı imalatı ile gerek ülkemiz içeresinde gerekse ülkemiz dışınada yapmış olduğumuz imalatlarla adımızı apartman kapısı sektörüne duyurmaktayız.
Demir doğrama dekorasyon ferfoorje ltd şti olarak üretmiş olduğumuz özellikli apartman kapılarımızla  sizlerin hizmetinde olmaktan gurur duyarız.


Apartman kapılarımızın başlıca özellikleri

  • Apartman kapılarımızda manyetik kapatma sistemi kullanmaktayız.manyetik kapatma sistemi nedir sorusuna manyetik kapatma sistemi hidrolik kapatıcıdan bağımsız bir kapatma sistemidir manyetik kapatma sistemi çoğu zaman manyetik kilitlerle karıştırılmaktadır manyetik kapatma sistemi başlı başına özgün bir özelliktir.Manyetik kapatma sistemi magnetizma sayesinde apartman kapısının ,rüzgar,soğuk,sıcak gibi hava koşullarından etkilenmesini önleyerek kapının kapanmasını her seferinde tam yapmasını sağlamaktadır manyetik kapatma sistemli apartman kapılarında apartman kapılarının ayarlanması ve ayarının bozulması gibi şeyler olmaz .
  • Apartman kapılarımızda bilyalı menteşeler kullanılmaktadır kapı bilyanın üzerinde çalıştığı için kapının açılması ve kapanması çok rahat yapılmaktadır.
  • Bina kapılarımızda kale hidrolik ve kale otomat kilit kullanılmaktadır ( akıllı kapılar haricinde )
  • Bina kapılarımızda gizli gömme sürgüleme sistemi kullanılmaktadır . apartman kapılarının iki kanat ve daha fazla kanat sayısı olduğunda kullanılır. Gizli gömme sürgüleme sistemi tek hareketle alttan ve üstten çelik bar sayesinde yan kapıyı sıkı bir şekilde kilitler güvenlikli bir apartman kapısında olmazsa olmazımızdır.

 HİZMET VERDİĞİMİZ İLÇELER